Od amatora do mistrza — nowi członkowie Klubu z Legnicy

Korzyści z pływania dla ciała i umysłu jest mnóstwo. To sposób na wzmocnienie mięśni, walkę z nadwagą, zbudowanie kondycji, poprawę nastroju czy kształtowanie prawidłowej postawy kręgosłupa. Oferujemy zajęcia pływackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na które zapraszamy także mieszkańców pobliskich miejscowości, takich jak Legnica. Uczymy pływania w stylach klasycznych, skoków do wody, prawidłowego oddychania podczas pływania czy nurkowania na różnych głębokościach. W dopasowaniu do indywidualnych umiejętności uczestników prowadzimy zajęcia z podziałem na małe grupy. Pomagamy osobom początkującym oswoić się z wodą, a osobom zaawansowanym ciągle podnosić poprzeczkę. Legnica leży w niewielkiej odległości, dlatego dojazd na nasze zajęcia zajmuje mało czasu. 

Zajęcia w wodzie dla osób z Legnicy – kształć się pod okiem mistrzów

Zajęcia pływackie Klubu Piranie to gwarancja atrakcyjnie ułożonych lekcji, z planem dopasowanym do umiejętności każdego uczestnika. Kształcimy nowych adeptów z Legnicy i innych miejscowości Dolnego Śląska. Jako członek Polskiego Związku Pływackiego posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Podczas zajęć pływackich uczymy różnych stylów i technik, w tym Total Immersion, techniki umożliwiającej sprawne pływanie bez wysiłku. Posiadamy także bogatą ofertę dodatkową. Organizujemy wyjazdy letnie dla dzieci i zawody pływackie. Zapraszamy na nasze zajęcia pływackie dzieci i młodzież z Legnicy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Być może wśród uczestników wyłonimy przyszłego mistrza sportów wodnych?

Zajęcia w wodzie – szukamy adeptów z Legnicy

Na naszych zajęciach bierzemy pod uwagę indywidualne postępy, ale nie zapominamy przy tym o miłej atmosferze. Zajęcia w wodzie dla chętnych z Legnicy to moc zabawy i frajdy ze sprytnie przemyconym programem rozwojowym. Korzystamy z najlepiej wyposażonych pływalni należących do ośrodków rekreacyjno-sportowych na terenie Lubina. Współpracujemy z obiektami rekreacyjnymi takimi jak Basen Centrum, ulokowany w środku miasta, z łatwą trasą dojazdową. To rekreacyjna pływalnia wyposażona w kilka torów pływackich, trybuny, zaplecze sanitarne i wygodny system przechowywania rzeczy osobistych. Zajęcia w wodzie odbywają się z użyciem różnorodnego sprzętu. Od lat zjednujemy sobie nowych uczestników z takich miejscowości jak Legnica, dzięki czemu ciągle rozwijamy się jako Klub. A wszystko to pod czujnym okiem instruktora – kwestia bezpieczeństwa jest dla nas priorytetowa. Czas spędzony w wodzie mija błyskawicznie, dzięki różnorodnym ćwiczeniom. Nauka stylów klasycznych, poprawnych oddechów, nurkowania i skoków — program zajęć jest ułożony tak, by nie było tam miejsca na nudę. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty klubu i sprawdź osobiście, ile korzyści dla ducha i ciała mogą przynieść sporty wodne!