Międzyszkolny Klub Sportowy Piranie powstał w roku 2006 jako stowarzyszenie sympatyków pływania składających się z trenerów, młodzieży trenujących w Klubie i ich rodziców.

Naszym dążeniem jest popularyzacja pływania jako niezrównanej formy rekreacji ruchowej i doskonałej dyscypliny sportowej, co udowadnia wieloletnie doświadczenie Klubu. Wyraziliśmy to poprzez uczestnictwo naszych podopiecznych w wielu zawodach różnego szczebla, od organizacji zawodów miejskich poprzez udział w zawodach międzynarodowych.

 

PODSTAWOWY ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI TO:

 

1.
popularyzacja sportu pływackiego

2.
organizacja szkoleń, nauki i doskonalenie pływania

3.
organizacja zawodów pływackich

4.
udział w zawodach pływackich

5.
organizacja obozów rekreacyjno-sportowych

 

 

Klubowicz
ma prawo do

 

 

2627.jpg

reprezentacji Klubu w jego barwach i znakiem firmowym (logo)

2629.jpg

korzysta ze sprzętu pływackiego,

2630.jpg

ma prawo do zniżek opłat wyjazdów na zawody i zgrupowania sportowe.

2628.jpg

uczęszczania na zajęcia prowadzone przez Klub.


Składka członkowska wynosi 150 -180zł miesięcznie. 


Wszelkie opłaty dokonywane są tylko poprzez aplikację ActiveNow — zaproszenie do aplikacji wysłane jest na adres email każdego (opiekuna/rodzica) uczestnika zajęć.

Działanie klubu Piranie w regionie

Chcesz podjąć się nauki pływania lub opanować nowe techniki, takie jak klasyczne style pływackie czy nurkowanie? Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od posiadanych umiejętności. Ofertę kierujemy szczególnie w stronę miejscowości położonych blisko Lubina takich jak:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty regionalnej. Nasz zespół tworzą doświadczeni instruktorzy pełni pasji i chęci do nauczania. Pod ich czujnym okiem szkolą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Od lat realizujemy zajęcia na najlepszych pływalniach, z podziałem na małe grupy. Indywidualne podejście do każdego uczestnika pozwala wskrzesić w każdym iskrę zamiłowania do sportów wodnych, a także wyzwolić chęć do przełamywania własnych barier i współzawodnictwa. Dołącz do Klubu Piranie, by stać się jednym z nas!