Nauka pływania — Polkowice

Od lat uczymy pływać, a także doskonalimy umiejętności osób, które pragną poprawić swoją technikę. Sprawiamy, że sporty wodne stają się pasją. Nasze zaangażowanie pozwoli wyzwolić ducha sportu w każdym uczestniku. Prowadzimy zajęcia na basenie, na które zapraszamy osoby z miejscowości położonych nieopodal, takich jak Polkowice. Działamy w ramach międzyszkolnego klubu sportowego w Lubinie, a naszą misją jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej. Systematyczność w sporcie to podstawa, dlatego szkolenia i treningi odbywają się regularnie. Korzystamy z dobrze wyposażonych pływalni należących do Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Optymalna temperatura wody, wygodny system przechowywania rzeczy osobistych, a także inne udogodnienia, sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Korzystamy z usług takich obiektów jak pływalnia Ustronie czy Basen Centrum. Jesteś mieszkańcem miasta Polkowice, który pragnie zapisać się na basen i sprawdzić siebie w sporcie wodnym? Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Nowi adepci zajęć pływackich z Polkowic

Klub Piranie tworzą miłośnicy pływania, a także młodzi sportowcy. Stale szukamy nowych talentów w dziedzinie sportów wodnych, dlatego tak ważne jest dla nas, by poszerzyć obszar poszukiwań. Ćwiczenia dopasowane do umiejętności, mnóstwo dobrej zabawy, a przede wszystkim rozwaga i bezpieczeństwo — to nasz przepis na idealne zajęcia na basenie. Polkowice to przykład miejscowości, w której chcemy odszukać naszych przyszłych adeptów. Być może czas spędzony na lekcjach stanie się czymś więcej, niż tylko nauką nowych umiejętności? Organizujemy konkursy, a także przygotowujemy naszych najzdolniejszych adeptów do udziału w zawodach różnego szczebla. Zapraszamy do dołączenia do Klubu, nie tylko tych, którym zależy na nauce pływania, ale także młodych i ambitnych wyczynowców. Zajęcia pływackie organizujemy na basenach wyposażonych w tory i podesty, co pozwala nam na przeprowadzenie różnorodnych ćwiczeń.

Dlaczego warto zapisać się do klubu Piranie? Zajęcia na basenie — oferta dla osób z Polkowic

Naszą kadrę tworzą profesjonalni trenerzy, pasjonaci sportów wodnych, posiadający odpowiednie wykształcenie pedagogiczne. Jesteśmy członkami Polskiego Związku Pływackiego. Na naszych zajęciach nigdy nie zapominamy o przyjaznej atmosferze, choć priorytetowo traktujemy także kwestię bezpieczeństwa. Podczas szkoleń na basenie korzystamy z różnorodnego sprzętu, dlatego lekcje składają się z rozmaitych ćwiczeń. Na naszej pływalni podczas ćwiczeń wykorzystujemy różnorodny sprzęt pływacki – makaroniki, koła, pętle do nurkowania, piłki i wiele innych akcesoriów. Dzięki nim o wiele łatwiej jest opanować nowe techniki i osiągnąć wyższy poziom umiejętności. Z nami nauczysz się poprawnie pływać w stylach klasycznych, a także opanujesz technikę nurkowania i skoków do wody.

Nauka pływania – sprawdź, co możesz zyskać

W ramach klubu zrzeszamy dzieci, młodzież, rodziców, kadrę i wszelkich miłośników pływania. Ponadto organizujemy konkursy na basenie, a także trenujemy naszych uczestników do udziału w zawodach różnego stopnia. Pływanie różnymi stylami, nauka skoków do wody i szkolenie z zasad bezpieczeństwa – nasze zajęcia pozwolą wykorzystać pełen potencjał możliwości, jaki może przynieść basen. Polkowice to miasto z regionu Dolnego Śląska, dlatego szczególnie mieszkańców tej miejscowości zapraszamy do zapisów. Oferujemy także udział w dodatkowych wydarzeniach sportowych i wyjazdach, takich jak kolonie letnie czy spływy kajakowe. Zajęcia na basenie to jedna z najlepszych form rekreacji, która uczy pewności siebie i przekraczania własnych granic. Zapewniamy, że dziecko będzie chciało do nas co tydzień wracać i z radością wskakiwać do wody. Stań się jednym z członków Klubu, zapraszamy do zapisów!