Zapraszamy na zajęcia pływackie osoby z Prochowic

Serdecznie zapraszamy do zapisów osoby z miejscowości położonych nieopodal, w województwie dolnośląskim, tak jak oddalone o zaledwie 18 km, Prochowice. Tak bliska odległość sprawia, że dojazd na nasze zajęcia nie zajmuje dużo czasu. Korzystamy z najlepszych pływalni należących do ośrodków sportowo-rekreacyjnych w Lubinie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na opracowywanie najlepszych strategii rozwojowych dla każdego z naszych podopiecznych. Przeprowadzamy zajęcia dla dorosłych, jak i naukę pływania dla dzieci. Sport ma szczególne znaczenie dla najmłodszych, wpływa na rozwój koordynacji ruchowej, umiejętności motorycznych, a nawet kształtuje charakter. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Prochowic i pragniesz rozwinąć pasję do sportów lub szukasz najlepszej szkoły nauki pływania dla swojej pociechy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Zajęcia organizowane są raz w tygodniu.

Nauka pływania blisko Prochowic

Od lat staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom uczestników zajęć. Niezależnie od tego, czy pragną podjąć się nowych umiejętności od zera, czy marzy im się doskonalenie pływania, dajemy gwarancję pełnej satysfakcji. Nasze zajęcia pływackie to nie tylko propozycja doskonałej zabawy w wodzie, ale także pewność podniesienia swoich zdolności. Oferujemy stały panel zajęciowy taki jak nauka pływania, a do zapisów zapraszamy mieszkańców Prochowic. Niezależnie od poziomu obycia z wodą, wprowadzimy wszystkich na wyższy szczebel swoich umiejętności. Z nami nauka pływaniadla dzieci nigdy nie jest nudna – od wymachów w wodzie, poprzez przepływanie przez obręcze, aż po wyścigi. Mówimy „Nie” sztywnym metodom edukacji. Prowadzimy lekcje dla dorosłych, ale także dla dzieci – dla tych w wieku przedszkolnym, obejmujące podstawowe czynności pozwalające oswoić się z wodą, a także zajęcia na basenie głębokim dla starszych dzieci, zawierające naukę technik pływackich, takich jak style klasyczne czy naukę nurkowania.

Pasja do sportu — oferta zajęć na basenie dla osób z Prochowic

Najlepsi instruktorzy sportowi to osoby zarażające swoim zaangażowaniem i pasją. Właśnie na taką kadrę stawiamy w naszym Klubie. Działamy od roku 2006, a więc możemy pochwalić się prawie dwudziestoletnim doświadczeniem. Zajęcia na basenie relaksują i dostarczają rozrywki. Staramy się, by klub Piranie tworzyły coraz to nowe osoby, dlatego zapraszamy osoby z takich miejsc jak Prochowice. Pływanie stanowi także popularną dyscyplinę sportową. Możemy pochwalić się nie tylko organizacją zawodów pływackich, ale także udziałem naszych podopiecznych na mistrzostwach różnego szczebla, w tym krajowych, a nawet międzynarodowych. Zapewniamy im pełne merytoryczne wsparcie przy kreowaniu drogi po zwycięstwo. Współpracujemy z basenami w Lubinie, wyposażonymi w najlepsze udogodnienia — komfortową temperaturę wody i zaplecze sanitarne na wysokim poziomie. Pływalnia Centrum i basen Ustronie są tak wyposażone, że organizacja zajęć jest wyjątkowo wygodna. Jeśli jesteś mieszkańcem Prochowic, zapoznaj się z pozostałymi informacjami dostępnymi na naszej stronie i skontaktuj się telefoniczne lub mailowo z naszym działem obsługi.

Korzyści ze sportu na pływalni — zapraszamy dzieci z Prochowic

Razem z rodzicami dbamy o rozwój fizyczny najmłodszych. Pływanie to jedno z przyjemniejszych sportów, wyzwalający mnóstwo korzyści dla ciała i ducha. Hartuje organizm, poprawia krążenie, kontroluje metabolizm, zwiększa wydolność płucną, a ponadto relaksuje i wzmaga pewność siebie. Zajęcia na basenie dla nas i dla podopiecznych to przede wszystkim czas dobrej zabawy, a uśmiech dzieci jest dla nas największą gratyfikacją. Już nawet z czteromiesięcznym dzieckiem warto odwiedzić basen — pluskanie w wodzie to minitrening. Pływalnie, na których oferujemy zajęcia, posiadają odpowiednie brodziki, a także niecki o niskim poziomie, dopasowanym do wzrostu dzieci. Prowadzimy zajęcia dla maluszków przedszkolnych, dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Wierzymy, że czas spędzony z nami pozwoli maluchowi ukształtować odważną postawę, nie tylko w sytuacji utraty gruntu pod stopami, ale także taką, która przełoży się na jego całe przyszłe życie. Wczesna nauka punktuje w późniejszym czasie, a być może wśród naszych adeptów z Prochowic znajdziemy przyszłego mistrza? Już dziś zapytaj się o ofertę naszego Klubu!