Zajęcia na basenie – oferta dla mieszkańców Ścinawy

Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności pływackich, nie tylko z Lubina. Od lat staramy się, by nauka pływania była dla adeptów przyjemnością. Do zapisów zachęcamy szczególnie osoby z miejscowości ulokowanych blisko Lubina, takich jak Ścinawa, położona zaledwie 16 kilometrów dalej. Na wysoki poziom naszej szkoły wpływ ma profesjonalizm kadry i miła atmosfera, sprzyjająca robieniu postępów. Dołącz do szkoły pływania Piranie, wieloletnie doświadczenie pozwala nam w każdym rozwinąć pasję do sportów wodnych. Jeśli więc zamieszkujesz w takiej miejscowości jak Ścinawa, serdecznie zapraszamy do zapisów. Prowadzimy naukę dla początkujących, szkolimy osoby bardziej zaawansowane. Korzystamy z najlepiej wyposażonych ośrodków takich jak Basen Centrum czy Ustronie. Prowadzimy pływanie dla dzieci z podziałem na małe grupy, a także organizujemy atrakcyjne wycieczki. Trenujemy także uczestników do udziału w zawodach. Pragniesz podnieść swoje umiejętności, ale nie jesteś pewien, czy zajęcia na basenie są dla ciebie? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania! Zapraszamy do zapisów!

Zajęcia pływackie blisko Ścinawy

Klub Piranie w Lublinie to szkoła pływania przyciągająca co roku nowych członków. Oferujemy szczególnie zajęcia dla najmłodszych. Ich program jest ułożony tak, by pływanie dla dzieci było przede wszystkim frajdą i atrakcją. Czas zajęć wypełnia zabawa w wodzie, przynosząca znakomite rezultaty w postaci nowych umiejętności. Odpowiednie podejście kadry do młodych adeptów pozwala ukształtować w nich postawę sportową. To lekcja przełamywania własnych barier i pewności siebie. Nasza oferta obejmuje nie tylko taki panel jak nauka pływania dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Jeśli pragniesz podnieść swój poziom umiejętności, zapisz się do naszego Klubu. Współpracujemy z Regionalnym Centrum Sportowym i jego obiektami położonymi w centrum Lubina takimi jak basen Centrum Siedem, dzięki czemu łatwo tam trafić. To kryta pływalnia z komfortową temperaturą wody. Każde zajęcia grupowe są ukierunkowane na wyniki i doskonalenie pływania. Ścinawa to przykład miejscowości, w której od lat zjednujemy sobie uczestników. Nauka pływania dla dorosłych to panel nastawiony na indywidualne osiągnięcia, oczekiwania i potrzeby. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci — zapraszamy wszystkich chętnych ze Ścinawy

Prowadzimy zajęcia zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych osób. Pod stałą opieką instruktorów zaznajamiamy małe dzieci z wodą. Zajęcia dla tych grup prowadzimy w komfortowych warunkach, na najlepszych krytych obiektach posiadających brodzik i ciepłą wodę. Zabawa w wodzie to mnóstwo korzyści dla ciała i ducha! Czy wiesz, że pływanie rozwija nie tylko umiejętności ruchowe, ale również poznawcze? Zabawa w wodzie pozytywnie wpływa na rozwój mózgu. Według badań naukowców dzieci, które szybko nauczyły się pływać, o wiele wcześniej osiągają kamienie milowe rozwoju, można także zaobserwować u nich przyspieszony rozwój mowy.

Zabawa w wodzie – dla malutkich dzieci ze Ścinawy

Pływalnia, na której organizujemy nasze zajęcia, jest przystosowana do małych dzieci. Zachęcamy maluszki do nurkowania, leżenia na brzuszku i pleckach, a także do zanurzania głowy. Każda nasza pływalnia posiada płytki brodzik i tory przeznaczone dla dzieci, a wszystkie lekcje przeprowadzamy z wykorzystaniem praktycznego sprzętu – desek, makaroników, kół, które wspomogą małego pływaka w nabraniu pewności siebie w wodzie. Oferujemy zajęcia dla starszych dzieci i młodzieży na takim obiekcie jak pływalnia z torami rekreacyjnymi. Specjalną ofertę kierujemy do mieszkańców Ścinawy – dzieci w różnym wieku i do dorosłych. Pływanie dla dzieci to pewna inwestycja w ich rozwój i samopoczucie. Czas cotygodniowych zajęć to przede wszystkim zabawa w wodzie. Ścinawa może stać się punktem, z którego w przyszłości wyłonimy przyszłego mistrza. Priorytetem naszych lekcji jest rozwój indywidualnych umiejętności podopiecznych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Regularna nauka sprzyja szybkim postępom, dlatego zajęcia odbywają się co tydzień. Oferujemy wyjazdy grupowe, a także przygotowujemy naszych uczniów do udziału w zawodach. Zajmujemy się także samodzielną organizacją eventów sportowych. Już dziś stań się jednym z Klubowiczów!